photo
123456

Farma Hrubá Borša

Adresa:

Hrubá Borša SK flag

Obľúbenou atrakciou, najmä pre rodiny s deťmi, v obci Hrubá Borša je jazdecký areál CORPOREX. Môžete si tu prísť zajazdiť na koni alebo koči, a to samostatne alebo s cvičiteľom. Počas návštevy je možné na vlastnej koži zažiť ako žije vidiecka rodinná farma v plnom prúde. A určite si prezrite mini ZOO.

KONE, SPLAV, CYKLISTIKA

Ak navštívite farmu, užijete si jazdu na koni v jazdiarni alebo v teréne, avšak počas nepriaznivého počasia a zimných mesiacov sa jazdí v krytej hale.

Okrem toho si môžete vyskúšať splav na miernom toku Čiernej Vody. Člny sa požičiavajú priamo na farme Corporex. Popri hrádzi Čiernej Vody si môžete vychutnať terénnu jazdu na bicykloch s okruhom dĺžky 8-10 km. No a po dni plnom zážitkov sa osviežite vo westernovej reštaurácii, či vo farmárskej stodole s kapacitou až 80 osôb.

JAZDECKÁ ŠKOLA

Jazdecký areál CORPOREX ponúka možnosť zapísať sa do jazdeckej školy, ktorá má k dispozícií kvalifikovaných trénerov, 12 koní a 12poníkov. Jazdí sa každý deň, okrem pondelka.

Záujemca sa môže prihlásiť do kurzu pre začiatočníkov, ktorý trvá 24 jazdeckých hodín. Naučíte sa tu ako koňa sedlať, uzdiť, ovládať v kroku, kluse i cvale. V ponuke je aj kurz pre pokročilých, ktorý trvá 40 jazdeckých hodín. V tomto kurze už absolvujete vychádzky do okolia farmy, k Malému Dunaju či Čiernej Vode alebo sa môžete naučiť skákať jednoduché parkúrové skoky, či sa venovať westernovému jazdeniu.

Ak vám dlhodobý kurz nevyhovuje, je možné absolvovať jednotlivé hodiny, pre začiatočníkov s trénerom, či pre jazdcov samostatné hodiny.

VÝLETY V OKOLÍ